Medispirant

MedispirantMedispirant to profesjonalna linia kosmetyków, będąca skutecznym rozwiązaniem na nadmierne pocenie się. Produkty Medispirant skierowane są do osób, dla których nadmierna potliwość jest dużym problemem, a tradycyjne preparaty okazały się niewystarczające.

Kosmetyki medispirant rozwiązują problem nadpotliwości wszystkich strategicznych miejsc ciała.
W swoim składzie zawierają składniki o potwierdzonej skuteczności, hamujące aktywność gruczołów potowych, dzięki czemu długotrwale eliminują problem pocenia się. Dodatkowo zawierają składniki o działaniu antybakteryjnym, które przeciwdziałają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Produkty medispirant nie powodują podrażnień skóry, są delikatne i odpowiednie nawet dla skóry wrażliwej.

Linia medispirant to cztery produkty o działaniu potwierdzonym badaniami dermatologicznymi:
medispirant roll-on blokuje pocenie się pach na długo, medispirant żel do stóp i dłoni zapewnia nie tylko ochronę przed poceniem się stóp i dłoni, ale także przeciwdziała powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, medispirant żel pod prysznic hamuje pocenie się całego ciała, a medispirant chusteczki zapewniają natychmiastowe odświeżenie i ochronę antyperspiracyjną w każdej sytuacji – mogą być używane do twarzy, szyi, karku czy dekoltu.

Produkty medispirant są przeznaczone dla osób dorosłych, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dostępne w aptekach.